პრეზიდენტები


პრეზიდენტი მოვიდა წავიდა ტიტულები
ვალტერ უაილდი 29.11.1899 25.04.1901  
ბართომეუ ტერადასი 25.04.1901 05.09.1902  
პოლ ჰაასი 05.09.1902 17.09.1903  
არტურ უიტი 17.09.1903 06.10.1905  
ჟოზეპ სოლერი 06.10.1905 16.10.1906  
ჟული მარიალი 16.10.1906 11.11.1908  
ვისენს რეიგი 11.11.1908 02.12.1908  
ჟოან გამპერი 02.12.1908 14.10.1909  
ოტო გმელინგი 14.10.1909 17.11.1910 1 ესპანეთის თასი
ჟოან გამპერი 17.11.1910 30.06.1913 2 ესპანეთის თასი
ფრანსესკ დე მოჩო 30.06.1913 30.07.1914  
ალვარ პრესტა 30.07.1914 29.09.1914  
ხოაკიმ პერის დე ვარგასი 29.09.1914 29.06.1915  
რაფაელ ლოპარტი 29.06.1915 25.06.1916  
გასპარ როზესი 25.06.1916 17.06.1917  
ჟოან გამპერი 17.06.1917 10.06.1919  
რიკარდ გრაელსი 10.06.1919 27.06.1920 1 ესპანეთის თასი
გასპარ როზესი 27.06.1920 17.07.1921  
ჟოან გამპერი 17.07.1921 29.07.1923 1 ესპანეთის თასი
ერიკ კარდონა 29.07.1923 01.06.1924  
ჟოან გამპერი 01.06.1924 17.12.1925 1 ესპანეთის თასი
არკადი ბალაგუერი 17.12.1925 23.03.1929 2 ესპანეთის თასი
ტომას როზესი 23.03.1929 30.06.1930 1 ლა ლიგა
გასპარ როზეზი 30.06.1930 22.10.1931  
ანტონი ოლივერი 22.10.1931 20.12.1931  
ჟოან კომა 20.12.1931 16.07.1934  
ესტევ სალა 16.07.1934 27.07.1935  
ჟოზეპ სუნიოლი 27.07.1935 06.08.1936  
კომიტეტის მმართველობა 06.08.1936 06.05.1939  
ჟოან სოლერი 06.05.1939 13.03.1940  
ენრიკე პინეირო 13.03.1940 10.07.1942 1 ესპანეთის თასი
ჟოზეპ ვიდალ-რიბასი 10.07.1942 13.08.1942  
ენრიკე პინეირო 13.08.1942 20.08.1943  
ჟოზეპ ანტონი დე ალბერტი 20.08.1943 20.09.1943  
ჟოზეპ ვენდრელი 20.09.1943 20.09.1946 1 ლა ლიგა, 1 ევა დუარტეს თასი
აგუსტი მონტალ გალობარტი 20.09.1946 16.07.1952 3 ლა ლიგა, 2 ესპანეთის თასი, 2 ევა დუარტეს თასი
ენრიკ მარტი კარეტო 16.07.1952 22.09.1953 1 ლა ლიგა, 1 ესპანეთის თასი, 1 ევა დუარტეს თასი
ფრანსესკ მირო-სანსი 22.09.1953 28.02.1961 2 ლა ლიგა, 2 ესპანეთის თასი, 2 ბაზრობათა თასი (უეფას თასი)
ენრიკ ლაუდეტი 28.02.1961 17.01.1968 1 ესპანეთის თასი, 1 ბაზრობათა თასი (უეფას თასი)
ნარსის დე კასერესი 17.01.1968 18.12.1969 1 ესპანეთის თასი
აგუსტი მონტას კოსტა 18.12.1969 18.12.1977 1 ლა ლიგა, 1 ესპანეთის თასი
რაიმონ კარასო 18.12.1977 01.07.1978 1 ესპანეთის თასი
ხოსეპ ლუის ნუნიესი 01.07.1978 23.07.2000 7 ლა ლიგა, 6 ესპანეთის თასი, 2 ლიგის თასი, 5 ესპანეთის სუპერთასი, 1 ჩემპიონთა თასი/ლიგა, 4 თასების მფლობელთა თასი, 2 უეფას სუპერთასი
ჟოან გასპარი 23.07.2000 12.02.2003  
ენრიკ რეინა 12.02.2003 06.05.2003  
კომიტეტის მმართველობა 06.05.2003 15.06.2003  
ჟოან ლაპორტა 15.06.2003 30.06.2010 4 ლა ლიგა, 1 ესპანეთის თასი, 3 ესპანეთის სუპერთასი, 2 ჩემპიონთა თასი/ლიგა, 1 უეფას სუპერთასი, 1 მსოფლიოს საკლუბო ჩემპიონატი
სანდრო როსელი 30.06.2010 23.012014 2 ლა ლიგა, 1 ესპანეთის თასი, 2 ესპანეთის სუპერთასი, 1 ჩემპიონთა თასი/ლიგა, 1 უეფას სუპერთასი, 1 მსოფლიოს საკლუბო ჩემპიონატი
ხოსეპ მარია ბართომეუ 23.012014    

საიტთან დაკავშირებით კითხვის გაჩენის, ან შეცდომის აღმოჩენის შემთხვევაში, გთხოვთ, დაგვიკავშირდეთ.